TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

 
 tabulka dorost krajský přebor 2014 / 2015
1. NIVNICE 17 2 1 6 102:61 56
2. UH.BROD 17 1 2 6 111:32 55
3. KUNOVICE 16 3 1 6 75:34 55
4. SLUŠOVICE 15 1 4 5 65:31 51
5. BRUMOV 15 0 3 8 57:49 48
6. ROŽNOV 12 3 3 8 68:50 45
7. HOLEŠOV 11 5 0 10 56:55 43
8. BAŤOV 12 2 1 11 63:42 41
9. HLUK 12 0 2 12 61:73 38
10: LUHAČOVICE 9 2 0 15 54:82 31
11. NEDAŠOV 5 4 3 14 30:72 26
12. MALENOVICE 7 1 0 18 43:124 23
13. HULÍN 7 0 2 17 44:81 23
14. D.NĚMČÍ 3 0 2 21 30:73 11



přehled utkání:  dorost - krajský přebor 2014/15
 
1. 9.8. 16,30 Tj Nivnice 3:2 p. Brumov 2x Borýsek
2. 16.8. 10,00 Holešov 3:0 Tj Nivnice - - -
3. 23.8. 16,30 Tj Nivnice 5:0 Uh.Brod 2x Bartoš, Pražan, Bumbalík, M.Trtek
4. 30.8. 10,15 Slušovice 2:1 Tj Nivnice Straňák
5. 6.9. 16,00 Tj Nivnice 4:2 Hluk 3x Májek, M.Trtek
6. 14.9. 13,00 Rožnov 4:0 Tj Nivnice - - -
7. 20.9. 15,00 Tj Nivnice 2:3pk Nedašov Bartoš,Májek
8. 27.9. 10,00 Kunovice 4:2 Tj Nivnice Májek, Straňák
9. 4.10. 15,00 Tj Nivnice 5:2 D.Němčí 4x Straňák, Bartoš
10. 28.10. 14,30 Tj Nivnice 4:1 Hulín 2x Borýsek, Straňák, Hanák
11. 18.10. 13,30 Baťov 9:0 Tj Nivnice - - -
12. 25.10. 14,00 Tj Nivnice 4:2 Luhačovice 2x Bartoš, Straňák, Chovanec
13. 1.11. 11,00 Malenovice 2:4 Tj Nivnice 3x Straňák, Májek
14. 8.11. 10,00 Brumov 1:5 Tj Nivnice 2x Borýsek, Bumbalík, Bartoš, Pražan
             
15. 28.3. 15,00 Tj Nivnice 8:0 Holešov 4x Straňák, 2xMájek, Bartoš, Bumbalík
16. 5.4. 10,00 Uh.Brod 4:5 Tj Nivnice 2x Bartoš, 2x Straňák, Májek
17. 11.4. 15,30 Tj Nivnice 2:0 Slušovice Pražan, Bumbalík
18. 19.4. 13,30 Hluk 6:3 Tj Nivnice  2x Májek, Pražan
19. 25.4. 16,00 Tj Nivnice 4:3 p Rožnov 2x Májek, Straňák
20. 3.5. 14,00 Nedašov 1:4 Tj Nivnice Straňák, Hanák, Májek, Bumbalík
21. 9.5 16,30 Tj Nivnice 4:2 Kunovice 3x Straňák, Pražan
22. 17.5. 14,00 D.Němčí 1:5 Tj Nivnice 2x Straňák, Májek, Stojaspal, Pražan
23. 23.5. 10,00 Hulín 2:10 Tj Nivnice 6x Straňák, 3x Májek, Stojaspal
24. 30.5. 16,30 Tj Nivnice 4:3 Baťov 2x Straňák, Májek, Pražan
25. 6.6. 10,00 Luhačovice 2:5 Tj Nivnice 3x Straňák, Pražan, Chovanec
26. 13.6. 16,30 Tj Nivnice 11:1 Malenovice 5x Straňák, Bumbalík, Bartoš, Chovanec, Durďák, F.Hladiš, Májek
logo.JPG










 

 
Autolakovna VOLNÝ




 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Které z našich mužstev v soutěžním ročníku 2017/2018 skončí nejlépe umístěné?

MUŽI (9 | 17%)
DOROST (12 | 23%)
ŽÁCI (4 | 8%)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (22 | 41%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one