TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

sezona 2016 / 2017

přehled utkání 1.mužstvo 1.A třída sk. B 2016/17
1. 7.8. 17,30 Tj Nivnice 1:2 Osvětimany Josefík
2. 14.8. 17,30 Koryčany 2:1 PK Tj Nivnice Velecký
3. 21.8. 17,30 Tj Nivnice 3:2 Hluk Lukeš, Velecký, J.Máčalík
4. 28.8. 17,00 Napajedla 0:1 PK Tj Nivnice  
5. 4.9. 16,00 Tj Nivnice 1:2 Nedachlebice Velecký
6. 11.9. 16,00 Bojkovice 2:0 Tj Nivnice  
7. 18.9. 15,30 Tj Nivnice 0:4 Kvasice  
8. 25.9. 15,30 Tj Nivnice 6:3 Újezdec 2x Velecký, J.Máčalík, Kostelník, Slezáček, Holboj
9. 1.10. 15,00 Skaštice 3:1 Tj Nivnice Velecký
10. 9.10. 15,00 Tj Nivnice 2:1 Dolní Němčí Lukeš, Kostelník
11. 16.10. 15,00 Žalkovice 3:1 Tj Nivnice Májek
12. 23.10. 14,30 Tj Nivnice 2:0 Malenovice 2x Lukeš
13. 30.10. 14,30 Vlčnov 2:1 Tj Nivnice Májek
             
14. 25.3. 15,00 Osvětimany 1:0 Tj Nivnice  
15. 2.4. 15,30 Tj Nivnice 0:1 Koryčany  
16. 8.4. 15,30 Hluk 5:0 Tj Nivnice  
17. 16.4. 16,00 Tj Nivnice 0:4 Napajedla  
18. 23.4. 16,00 Nedachlebice 2:3 PK Tj Nivnice Kadlček, Slezáček
19. 30.4. 16,30 Tj Nivnice 0:3 Bojkovice  
20. 6.5. 16,30 Kvasice 1:0 Tj Nivnice  
21. 14.5. 16,30 Újezdec 3:1 Tj Nivnice J.Máčalík
22. 21.5. 16,30 Tj Nivnice 1:0 Skaštice Josefík
23. 28.5. 17,00 Dolní Němčí 1:4 Tj Nivnice 2x Velecký, 2x Lukeš
24. 3.4. 17,00 Tj Nivnice 1:2 Žalkovice J.Máčalík
25. 11.6. 17,30 Malenovice 2:4 Tj Nivnice P.Ligas, Kadlček, Josefík, Velecký
26. 17.6. 17,30 Tj Nivnice 5:1 Vlčnov 2x Velecký, Lukeš, J.Máčalík, Kostelník
 
KONEČNÁ TABULKA - 1.A TŘÍDA SK. B
1. Tj Spartak Hluk 17 4 2 3 61:25 61
2. Tj Osvětimany 17 2 1 6 77:40 56
3. FC Kvasice 16 0 6 4 62:30 54
4. SK SV Bojkovice 12 3 1 10 50:46 43
5. Tj FS Napajedla 11 3 3 9 52:49 42
6. FC Koryčany 10 2 4 10 40:33 38
7. Tj Skaštice 10 4 0 12 55:55 38
8. Tj Nedachlebice 10 2 3 11 41:50 37
9. Tj Vlčnov 10 2 2 12 35:51 36
10. Tj Sokol Žalkovice 9 4 0 13 47:46 35
11. FK Dolní Němčí 10 0 3 13 35:52 33
12. Tj Nivnice 8 2 1 15 37:51 29
13. Tj Sokol Újezdec / Těšov 9 0 1 16 36:61 28
14. FC Malenovice 4 1 2 19 27:66 16
 
logo.JPG










 

 
Autolakovna VOLNÝ




 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Které z našich mužstev v soutěžním ročníku 2017/2018 skončí nejlépe umístěné?

MUŽI (9 | 17%)
DOROST (12 | 23%)
ŽÁCI (4 | 8%)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (22 | 41%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one