TJ NIVNICE - NEDACHLEBICE
2 : 3  ( 2 : 1 )
branky: 4.Dufka, 18.Velecký - 21.Chaloupka, 65.Fojtík, 90.Haša (p.k)
sestava Tj Nivnice - Koktavý - L.Ligas, Krč, P.Ligas, Smítal (69.Bartoš A.) - Máčalík, Boďa, Straňák, Hladiš, Dufka - Velecký
sestava Tj Nedachlebice: Hájek (46. do pole) - Pisklák, Chaloupka, Bartoš M. (46.Andrýsek-do branky), Fojtík (81.Kutra), Haša, Hladiš, Hána, Špičák (57.Marášek), Ryška, Zoubek

rozhodčí: Dostálek - Janča,Toman
žk: Bartoš - Hána
diváci: 170

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi aktivně a už ve 4.minutě se ujali vedení. Akci Máčalíka z pravé strany proměnil technickou střelou v branku Dufka, který se v našem dresu objevil v soutěžním utkání poprvé 1:0. Na další gól se příliš dlouho nečekalo. V 18.minutě předvedli domácí hráči nádhernou kombinaci, kterou začal nahrávkou na L.Ligase Straňák a míč po přesném centru vzpomínaného L.Ligase uklidil placírkou do sítě Velecký - 2:0. Už za tři minuty se radovali i hosté. Odhlavičkovaný míč domácích obránců vrátil nechytatelně do sítě z voleje Chaloupka - 2:1. Do poločasu se hrál oboustraně kvalitní fotbal, ale ani jeden z týmů už se v koncovce neprosadil. Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, kterým ani nic jiné nezbývalo. Nejprve však domácí L.Ligas trefil z přímého kopu břevno a na stavu se nic neměnilo. To běžela 60.minuta. Vyrovnání přišlo v 65.minutě pohledného zápasu. Nahrávku vysokého Hájka (v první půli chytal) zužitkoval křížnou střelou hostující štírek Fojtík - 2:2. Od té doby se hra přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva chtěla o postupujícím rozhodnout v řádné hrací době. Ani jednomu se však nedařilo dotáhnout žádnou šanci do zdárného konce. U domácích stojí za zmínku hlavička L.Ligase po rohovém kopu a střela Máčalíka, který však dal přednost razanci místo technického pokusu. U hostů zlobil domácí obranu aktivní Zoubek a do svého vystřídání i Fojtík. V době, kdy se zdálo, že o postupujícím rozhodnou penalty se tak i stalo. Rozhodla však jedna jediná. V poslední minutě utkání fauloval v pokutovém území domácí Máčalík Zoubka a pískala se penalta. Tu bezpečně proměnil kapitán Nedachlebic Haša a bylo rozhodnuto - 2:3. Nivničanům už na odpověď nezbyl čas a do 2.kola poháru KFS jdou hráči hostí. Z výsledku diváci odcházeli sice rozladění, ale k vidění byl oboustraně zajímavý fotbal.