branky: 31.,36.Mikula, 41.Němec, 44.Belant - 47.J.Máčalík
Kučík - Krystýnek, Valeš (80.Lukeštík), Němec, Kořínek, Pientok, Mikula (56.Kunc), Belant, Ehrlich (54.Raštica), Jurča, Křiva
Nivnice: F.Hladiš - Jar.Smítal, M.Máčalík, Velecký, Michalec -
J.Máčalík, Krajčovič, Borýsek, Stojaspal - Ryšávka (71.Vrága), Holboj
žk: Jurča - Michalec, Jar. Smítal
rozhodčí: Michalec - Mikulášek, Ambroz
diváci: 100
Do Buchlovic jsme odjeli v poslepované sestavě, ale v první třicetimunutovce se domácí dostali na naši polovinu jednou. Bylo to hned v první vteřině, protože při rozehrávce musí jít míč dopředu. Potom jsme domácí přišpendlili na vlastní půlku a to i přesto, že jsme hráli  do kopce. Svoje šance jsme však neproměnili a některé po gólu doslova volaly. Například hlavička J.Máčalíka nebo akce Veleckého či Holboje. Po zmíněné třicetiminutovce přišlo tvrdé probuzení. Buchlovským fotbalistům stačily čtyři akce a do kabin se šlo za neuvěřitelného stavu 4:0. Nejprve jsme dvakrát neobsadili kanonýra Mikulu a totéž jsme předvedli při úniku Němce. Při čtrvrté brance jsme dlouhý nákop ze standardky nechali propadnou až do vápna a Belant upravil na 4:0. Kdo utkání neviděl, tak ten nám stěží uvěří, že jsme byli v prvním dějství herně lepší. Druhý poločas jsme měli míč také na kopačkách častěji, ale víc než na snížení ve 47.minutě jsme nedosáhli. Branku vstřelil po souhře Ryšávky a v mužích debutujícího Stojaspala Jan Máčalík. Od té chvíle jsme branku domácích dobývali marně. Naše pokusy byly většinou nedůrazné a postrádaly razanci. Domácím stačilo podnikat rychlé protiútoky, ale ani oni žádný ke skórování nedotáhli. Z pohárové rulety jsme tedy vyskočili brzy a do Buchlovic se vrátíme již 16.srpna. Tentokráte k mistrovskému utkání a bude zajímavé na kolika místech se budou za tři týdny lišit sestavy obou týmů.