11.5. od 17:00 Ostrožská Lhota - Nivnice

08.5. od 17:00 Nedakonice "B" - Kunovice

branky: Ligas L., Bartoš A.

ŽK: Lukeš P., Ligas P.
rozhodčí: Vlčnovský - Šimoník - Fišera
sestava: Koktavý - Michalec, P.Ligas, Velecký, Karlik - Straňák R. (90.Ryšávka), Boďa, Ligas L., Máčalík (87.Krajčovič Z.) - Lukeš (78. Bartoš), Bortel

Po celý první poločas se odehrávala taktická bitva. Kunovice se představily jako velmi dobrý tým. Naši hráči hrozili především z centrovaných míčů a "domácí" Kunovice ze standardních situací. Paradoxně však standardku využili naši hráči - v 44. minutě po faulu na P.Lukeše si míč postavil Straňák a ideálně ho posadil na hlavu L.Ligase - 1:0. Ve druhé půli pokračovaly taktické šachy bez vyložených šancí, až přišla 80. minuta -  Straňák zahrával rohový kop a odražený míč trefil nááádherně z voleje Bartoš a zvýšil na 2:0. Naše radost ale netrvala dlouho, v 85. minutě snížili Kunovice na 2:1 a postaraly se o zdramatizování zápasu. V samosatném závěru jsme si ale vítězství již pohlídali. Mezi naše nejlepší hráče patřil Petr Ligas a Vlastimil Velecký:) Gratulujeme našim chlapcům k vydařené sezóně!!!!

GRATULUJEME NAŠIM CHLAPCŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!