TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2017/2018

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. Tj Skaštice 7 0 0 0 24:2 21
2. Tj Osvětimany 6 1 0 0 20:7 20
3. Tj Sokol Ořechov 4 0 1 1 16:13 13
4. FS Napajedla 3 2 0 2 10:7 13
5. SK Jaroslavice 3 1 1 2 16:15 12
6. FC Koryčany 3 0 2 2 12:11 11
7. SK SV Bojkovice 3 0 1 3 18:13 10
8. FK Dolní Němčí 3 0 1 3 13:15 10
9. Tj Nedachlebice 3 0 1 2 9:11 10
10. Viktoria Otrokovice B 2 1 0 4 12:18 8
11. Sokol Žalkovice 2 0 0 5 14:19 6
12. Tj Buchlovice 1 1 0 5 8:18 5
13. Tj Nivnice 1 1 0 5 11:22 5
14. FC Fryšták 0 0 0 7 7:19 0
 
1. FC Strání 5 0 1 1 29:5 16
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. SK Boršice 4 1 0 1 17:6 14
3. SK Tlumačov 4 1 0 2 14:6 14
4. Jiskra Staré Město 3 2 1 1 9:9 14
5. FC Koryčany 4 0 1 2 14:15 13
6. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 4 0 0 3 18:6 12
7. Tj Sokol Kněžpole 4 0 0 3 17:14 12
8. Tj Nivnice/ČSK Uh.Brod 3 0 1 3 16:13 10
9. Tj Sokol Újezdec/Těšov 3 0 0 3 20:14 9
10. Tj Šumice 2 0 1 4 11:22 7
11. FK Dolní Němčí 2 0 0 5 9:19 6
12. FC Morkovice 2 0 0 4 7:18 6
13. Slavoj Jarošov 1 1 0 5 6:27 5
14. FC Kvasice 1 0 0 6 7:20 3
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1. FK Ostrožská Nová Ves 3 0 1 18:5 9
2. FC Bánov 3 0 1 19:7 9
3. Tj Sokol Újezdec/Těšov 3 0 2 14:13 9
4. Tj Nivnice/ČSK Uh.Brod 2 1 0 21:4 7
5. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 2 1 0 14:2 7
6. Tj Topolná 2 1 1 14:6 7
7. Tj Šumice 2 1 2 19:15 7
8. Tj Mistřice 2 0 2 9:20 6
9. Tj Osvětimany 1 0 3 5:17 3
10. Tj Velehrad 0 0 4 5:21 0
11. Tj Sokol Bílovice 0 0 4 2:33 0
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město 5 0 0 71:19 15
2. Tj Nivnice 5 0 0 48:17 15
3. Fotbal Kunovice 4 0 3 62:48 12
4. Tj Hradčovice 3 0 1 45:24 9
5. FK Ostrožská Nová Ves 2 1 1 29:24 7
6. FC Strání 2 1 1 26:37 7
7. Orel Uherský Brod 2 0 4 34:59 6
8. Tj Spartak Hluk 1 0 3 31:27 3
9. FK Uherský Ostroh 1 0 3 18:30 3
10. FK Dolní Němčí 1 0 3 17:39 3
11. Tj Buchlovice 1 0 2 11:35 3
12. SK Ostrožská Lhota 0 0 6 26:59 0
13. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. FC Strání 4 0 0 57:14 12
2. Jiskra Staré Město 4 0 1 46:19 12
3. Orel Uherský Brod 4 0 2 67:41 12
4. Tj Spartak Hluk 3 1 1 52:31 10
5. Tj Nivnice 3 0 2 36:30 9
6. Fotbal Kunovice 3 0 4 33:49 9
7. FK Ostrožská Nová Ves 2 0 2 32:34 6
8. Tj Hradčovice 2 0 2 16:31 6
9. Tj Buchlovice 1 0 3 10:25 3
10. FK Dolní Němčí 1 0 3 15:39 3
11. FK Uherský Ostroh 0 1 3 8:17 1
12. SK Ostrožská Lhota 0 0 6 7:49 0
13. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
 
logo.JPG










 

 
Autolakovna VOLNÝ




 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Které z našich mužstev v soutěžním ročníku 2017/2018 skončí nejlépe umístěné?

MUŽI (9 | 17%)
DOROST (12 | 23%)
ŽÁCI (4 | 8%)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (22 | 41%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one