TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2017/2018

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. Tj Skaštice 12 1 0 0 48:6 38
2. Tj Osvětimany 9 2 1 1 38:17 32
3. Tj FS Napajedla 6 3 0 4 21:13 24
4. SK SV Bojkovice 7 0 1 5 37:28 22
5. Tj Dolní Němčí 6 1 2 4 26:23 22
6. Tj Nedachlebice 7 0 1 5 25:25 22
7. FC Koryčany 6 0 2 5 19:19 20
8. Tj Sokol Ořechov 6 0 1 6 26:38 19
9. SK Jaroslavice 4 2 2 5 23:33 18
10. Tj Sokol Žalkovice 5 0 2 6 25:24 17
11. Tj Buchlovice 3 2 0 7 13:24 13
12. Tj Nivnice 2 2 1 8 17:31 11
13. FC Viktoria Otrokovice B 2 1 2 8 19:35 10
14. FC Fryšták 1 1 0 11 12:31 5
 
1. FC Strání 12 0 1 0 64:11 37
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Tj Sokol Kněžpole 8 1 0 4 31:24 26
3. Jiskra Staré Město 7 2 1 3 28:22 26
4. FC Koryčany 7 2 1 3 22:20 26
5. SK Boršice 6 2 1 4 31:22 23
6. FC Morkovice 7 1 0 5 21:30 23
7. Tj Nivnice/ČSKUB 6 0 2 5 31:27 20
8. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 6 0 0 7 32:21 18
9. Tj Sokol Újezdec 6 0 0 7 39:32 18
10. SK Tlumačov 5 1 1 6 25:26 18
11. FK Dolní Němčí 5 0 1 7 21:29 16
12. Tj Šumice 4 0 1 8 26:41 13
13. Slavoj Jarošov 1 1 0 11 13:46 5
14. FC Kvasice 1 0 1 11 12:45 4
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1. Tj NIvnice/ČSKUB 8 1 0 53:8 25
2. Tj Sokol Újezdec/Těšov 7 0 3 37:21 21
3. Tj Šumice 6 1 2 52:25 19
4. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 6 1 2 31:6 19
5. FK Ostrožská Nová Ves 5 0 3 24:12 15
6. FC Bánov 5 0 4 35:27 15
7. Tj Topolná 4 1 4 34:20 13
8. Tj Osvětimany 3 0 6 15:41 9
9. Tj Mistřice 3 0 7 17:44 9
10. Tj Velehrad 1 0 8 27:54 3
11. Tj Sokol Bílovice 0 0 9 2:69 0
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. JIskra Staré Město 10 0 0 112:37 30
2. Tj Nivnice 10 0 1 97:41 30
3. Tj Hradčovice 9 0 2 101:57 27
4. Fotbal Kunovice 7 0 4 98:68 21
5. Tj Spartak Hluk 6 0 5 92:60 18
6. FK Ostrožská Nová Ves 5 1 5 87:55 16
7. FC Strání 5 1 5 63:80 16
8. Tj Buchlovice 4 0 7 54:94 12
9. FK Uherský Ostroh 3 0 8 53:94 9
10. Orel Uherský Brod 3 0 8 54:103 9
11. SK Ostrožská Lhota 1 0 9 48:89 3
12. FK Dolní Němčí 1 0 10 35:116 3
13. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. FC Strání 11 0 0 116:31 33
2. Tj Spartak Hluk 10 0 1 137:46 30
3. JIskra Staré Město 8 0 2 102:61 24
4. Orel Uherský Brod 7 0 4 97:65 21
5. Tj Nivnice 6 0 5 91:66 18
6. FK Ostrožská Nová Ves 5 0 6 81:78 15
7. FK Dolní Němčí 5 0 6 53:82 15
8. FK Uherský Ostroh 4 0 7 39:56 12
9. Tj Buchlovice 3 0 8 50:80 9
10. Fotbal Kunovice 3 0 8 43:94 6
11. Tj Hradčovice 3 0 8 40:114 6
12. SK Ostrožská Lhota 0 0 10 18:94 0
13. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
 
logo.JPG










 

 
Autolakovna VOLNÝ




 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Které z našich mužstev v soutěžním ročníku 2017/2018 skončí nejlépe umístěné?

MUŽI (13 | 15%)
DOROST (14 | 16%)
ŽÁCI (16 | 18%)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (36 | 41%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one