TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

červen 2021
auto-moto-burza
areál Tj Nivnice

Auto-moto-burza - červen 2021
(neděle - 7,00 až 12,00 hodin)
AREÁL TJ NIVNICE
  
 


   
    10.místo:
26.září 1976 - 1.A rřída - 12.místo
MISTŘICE - NIVNICE 9:3
 góly: 2x Smetana, Stojaspal
sestava: Tomanec - Karlík, Lukeš, Chmelický, Stojaspal - Bradáč, Zmrzlík, Píška - L.Výmola, F.Bobčík, K.Smetana. trenér Z.Tesařík
Byly to sice slavné roky "Ajaxu" Mistřice, ale devět branek se nedostává ani na slavnějším Ajaxu. Naši drželi se soupeřem krok jenom v první polovině. V tom druhém předvedli ostudný výkon, který ovšem nebyl obrazem celé sezóny. Dokumentuje to i naše vysoká výhra 6:2 v jarní odvetě.
9.místo:
10.června 1978 - 1.A třída - 14.místo
NIVNICE - STRÁŽNICE 0:4
sestava: Kaňa - Zmrzlík, Lukeš, Chmelický, Tesařík ml. - Bradáč, Konrád, Tesařík st. - Kroča. Trenér Z.Tesařík
Co říct k utkání, ke kterému jsme v domácícm prostředí nastoupili pouze v devíti (!) hráčích a jedním z nich byl trenér? Mužstvo v této sezóně opustilo A třídu a navíc ji dohrávalo v totálním rozkladu. Byla sice jiná doba, ale výmluvy, že někteří hráči (V.Výmola, F.Janča..) nevěděli, že se hraje v sobotu... Další hráči byli v trestu (F.Stojaspal) nebo zranění (J.Řezníček, F.Tomanec) a tak to jinak dopadnout nemohlo. Naši neměli z čeho dát gól a hosté se spokojili se čtyřmi. Proto se dlouhou dobu jenom dohrávalo. Jediný náš hráč, který odehrál v této sezóně všechna utkání byl Miroslav Zmzlík.
8.místo:
6.listopadu 2005 - okresní soutěž - 7.místo
POPOVICE - NIVNICE 7:0
sestava: Gregor - Haloda, Šlapal, Mudrák, Karlík - Pagáč (46.J.Vacula), P.Masařík (68.M.Mahdal), M.Hladiš, Krajsa - M.Bachůrek, T.Zámečník (68.P.Mahdal)  trenér: L.Bortel
Domáci sice byli první v tabulce, ale až tak tabulkově vzdáleni nebyli, protože my jsme byli pátí. Po hodině hry byl stav "normální", když Popovice vedly 2:0. Zbytek zápasu byl z naší strany tragický a celkem sedm inkasovaných gólů v okresní soutěži je další ostudný  počin v historii.
7.místo
9.června 1991 - okresní přebor - 5.místo
HRADČOVICE - NIVNICE 5:2
góly: 50.Kolacia, 90.Blaha
sestava: Matras - Mudrák, Havelčík, Kolacia, Blaha - Vykydal, Vasiljevič, Skřivánek - Bartoš, Slinták, Pražan. Trenér S.Straňák
Další utkání pro které není omluvy. Naši hráli ještě o druhé místo v tabulce a k tomu měli nejvhodnějšího soupeře. Hradčovice ještě na župní přebor ani napomýšlely a konkrétně v této sezoně skončily v tabulce okresního přeboru poslední. Naši měli před utkáním o 21 bodů víc než soupeř, který už nemohl skončit na jiném místě jak posledním...  Rozezlený trenér S.Straňák ani nestřídal a nechal si to vychutnat celou jedenáctku až do konce. Bavili jsme se alespoň výkonem hlavního rozhodčího, který určitě nemohl před utkáním řídit  a během utkání ani běhat.
6.místo
24.srpna 2008 - okresní soutěž - 2.místo
NIVNICE - KOŠÍKY 1:2
gól: Skočovský
sestava: Koktavý - Vychodil, Vrága, Mudrák, Pagáč - M.Hladiš, Šlapal, V.Velecký, Pijáček - Skočovský, Šimek (Holboj, Urubčík). Trenéři Bršlica, Bortel.
Jiná možnost jak postoupit do okresního přeboru neexistovala. Naše mužstvo bylo posílené o střelce Skočovského, Šimka a také o L.Bortela (a další kolo už naskočí i S.Soukeník a Z.Spáčil), ale po tomto třetím utkání sezóny mělo jenom tři body za jednu výhru. Ročník 2008/09 se nakonec vydařil, ale po zmiňovaném utkání nebylo do řeči nikomu. Hosté poctivě bránili a po dvou brejcích si odvezli body. Hrůza vzpomínat.
5.místo
5.června 1984 - 1.třída krajské soutěže - 13.místo
MALENOVICE - NIVNICE 2:1
gól: Masařík
sestava: Straňák - S.Trtek, Staroba, F.Tomanec, I.Bartoš - Bradáč, J.Výmola, Kubáček - Masařík, Konrád, Kroča. Mužstvo bylo bez trenéra. Týden před tím odstoupil F.Lukeš.
Přredposlední kolo soutěže a o záchranu hrálo ještě několik celků (V.Klobouky, Sl.Slavia B, Hluk, Želechovice, Nedachlebice). Jak vidět nejsou mezi nimi Malenovice a tak mělo být vše jasné. Zvláště, když soupeř a naši slivovici zájem projevil. Jenže naši nepochopili, že to samo nepůjde. Už v 5.minutě byl za řeči vyloučen J.Výmola a podrazil pod naší zachranou židli. Sice jsme z penalty vedli 1:0, ale nestačilo to. Soupeř prý vyvinul hodně snahy, aby odvrátil své vítězství, ale nepovedlo se. Přitom by k záchraně stačil i bod.
4.místo 
5.května 2018 - 1.A třída - 12.místo
BOJKOVICE - NIVNICE 9:1
gól: 41.V.Velecký
sestava: 
Mahdalík - Kašpárek (84.Chovanec), Stojaspal, P.Hladiš, Kostelník - Josefík, V.Velecký, J.Velecký, Sagula, Michalec - Ryšávka (81.Mudrák). trenér F.Ondrůšek
Už pohled na sestavu nevěstil nic dobrého. K mání nebyl ani brankář a tak musel do branky J.Mahdalík. I když k tomu připočteme že někteří hráči na soutěž vůbec neměli tak je výsledek přes hranu skousnutelného. Mužstvo se i přes tuto obrovskou ostudu zachránilo, protože z posledních šesti kol tři utkání vyhrálo (Buchlovice, Jaroslavice, Fryšták).
3.místo
24.května 2015 - 1.A třída - 14.místo
ÚJEZDEC / TĚŠOV - NIVNICE 10:2

góly: 21. Straňák, 67. Májek
sestava: F. Hladiš - Kašpárek, V.Velecký, Prekop, Michalec - Flasar, L. Ligas, Štergenich, Straňák - Borýsek (82. Vrága), Májek. Trenér Pagáč

Herně podobné utkání tomu předchozímu. V rozklížené sestavě hrál kdo měl ruky nohy a tak si na nás mohl šesti góly pochutnát náš pozdější hráč J.Velecký. Domácí soutěž vyhráli a naši za nimi zaostali o 44 (!) bodů a sestoupili.
2.místo
12.srpna 2012 - 1.B třída - 1.místo
NIVNICE - SLAVKOV 0:3 K. (nedohráno za stavu 2:0)
sestava: F.Hladiš - P.Hladiš, Krč, P.Ligas, Michalec - L.Ligas, Boďa, Bortel, R.Straňák - Lukeš (68.A.Bartoš), V.Velecký. Trenéři Kalina a Pagáč.
Jedno z nejčernějších utkání naší historie. Po postupu z okresního přeboru nám krajské soutěže zhořkly hned na startu. Přitom do 72.minuty nic nenasvědčovalo, že se může stát něco o čem se bude měsíc diskutovat. Celkem v pohodě jsme před velkou návštěvou vedli po gólech Lukeše a Straňáka 2:0 a vypadalo to na tři body (za hosty chytal náš dnešní hráč Z.Kostelník), ale ve zmíněné minutě došlo k faulu P.Ligase, který měl vážné následky. Až po sem by to ještě nebylo na ukončení utkání, ale po strkanici našeho pořadatele  H.Konráda s hostujícím hráčem Tománkem už důvod rozhodčí našel. Výsledek byl nemilosrdný. Obrovská pokuta a prohra 0:3. I přes tyto události se nám podařilo soutěž vyhrát a postoupit. V jarní odvetě stačil oběma mužstvům bod. Nám k postupu a domácím k záchraně. Hrálo se v klidu s výsledkem 1:1.
1.místo:
4.září 1977 - 1.A třída - 14.místo
SLAVIČÍN - NIVNICE 10:0
sestava: L.Výmola - Karlík, Lukeš, Chmelický, Zmrzlík - Řezníček, Konrád, Bradáč (Šmíd) - Janča, V.Výmola, Tesařík ml. Trenér Z.Tesařík st.
Toto utkání vešlo do dějin nivnické kopané jako najčernější skvrna. Takový debakl nemůže omluvit ani skutečnost, že náš soupeř sestoupil zkrajského přeboru. Předvedená hra i okolnosti kolem přístupu některých hráčů byla ostudou pro všechny, kteří toho byli svědky. To ce hráči předvedli divákům (a prý v tom vynikal F.Bradáč) bylo až trapné. Odevzdanost byla zřetelná při každém pohybu, každém dotyku s míčem. Neomlouvá ani nepřítomnost obou brankářů, a už vůbec ne, že v Nivnici byly hody. Škoda, že jsme hazardovali s naším jménem v tak vysoké soutěži. Při tom jsme byli na soupeřově polovině hned jedenáctkrát. Jednou při úvodní rozehrávce a desetkrát jsme rozehrávali po inkasovaných gólech.


Několik dalších památných výsledků:
20.května 1979 - 1.A třída / Želechovice - Nivnice 3:0 k. Naši neodjeli pro malý počet hráčů.
31.srpna 1980 - okresní přebor / Traplice - Nivnice 5:1. Naši soutěž vyhrají a Traplice skončí poslední o 17 bodů za náma, při dvoubodovém systému.
1.11. 1987 - okresní soutěž / Bánov - Nivnice 3:0 k. Nedlouho před koncem za stavu 0:0 strčil do rozhodčího J.Havelčík a stal se naším třetím a posledním vyloučeným. Utkání se následně nedohrálo a byly nám odečteny 4 body.
14.srpna 1988 - okresní soutěž / Slavkov - Nivnice 7:0. Debakl v prvním kole bude zapomenut. Soutěž vyhrajeme a postoupíme.
17.října 2004 - okresní soutěž / Ostr.Lhota - Nivnice 8:0. Lhota soutěž vyhrála s bilancí 20 - 6 - 0, ale přesto...
23.dubna 2005 - okresní soutěž / Nivnice - Suchá Loz 0:3. K tomu není co dodat.

 
logo.JPG

 
Lignodom s.r. o.
 


MITES s.r.o.

autovrakoviště
GolešK - INSTALACE

 

 

   
RI - STAVBY.CZ 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one