TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

kolo termín čas domácí výsledek hosté góly
1. 5.8. 17,00 Tj Nivnice 3:1 Kvasice 2x Klon, Stojaspal
2. 13.8. 14,00 Jarošov 3:2 PK Tj Nivnice Chovanec, Vacula
3. 19.8. 16,30 Tj Nivnice 3:1 D.Němčí Vítek, Vacula, Karlík
4. 26.8. 16,30 Šumice 0:2 Tj Nivnice Hulín, Vacula
5. 2.9. 16,00 Tj Nivnice 3:4 Koryčany 2x Vacula, Chovanec
6. 9.9. 10,00 Morkovice 2:1 Tj Nivnice Stojaspal
7. 16.9. 15,30 Tj Nivnice 2:3 St.Město Vacula, Karlík
8. 23.9. 10,00 Kněžpole 4:3 PK Tj Nivnice Soukeník, Vacula, Dubský
9. 30.9. 15,00 Tj Nivnice 4:0 Újezdec 2x Dubský, Hulín, Beníček
10. 8.10. 10,00 Strání 6:1 Tj Nivnice Dubský
11. 14.10. 15,00 Tj Nivnice 2:1 Boršice Vacula, Stojaspal
12. 21.10. 14,30 Tj Nivnice 2:3 Tlumačov Soukeník, Vacula
13. 28.10. 14,30 Prakšice 1:3 Tj Nivnice Dubský, Moravanský, Vacula
             
14.  1.5. 14,00 Kvasice 0:4 Tj Nivnice 3x Vacula, Chovanec
15. 31.3. 12,30 Tj Nivnice 4:0 Jarošov 3x Karlík, Chovanec
16. 7.4. 13,00 D.Němčí 1:6 Tj Nivnice 2x Hrabalík, 2x Vacula, M.Hladiš, Beníček
17. 14.4. 10,00 Tj Nivnice 4:0 Šumice 3x Vacula, M.Hladiš
18. 22.4. 13,30 Koryčany 2:5 Tj Nivnice 2x Vacula, 2x Dubský, Karlík
19. 28.4. 10,00 Tj Nivnice 7:1 Morkovice 6x Vacula, Maluš
20. 6.5. 13,30 St.Město 2:3 Tj Nivnice 3x Vacula
21. 12.5. 10,00 Tj Nivnice 5:6 Kněžpole 2x Vacula, Dubský, Hrabalík, Vítek
22. 19.5. 16,30 Újezdec 4:7 Tj Nivnice 2x Dubský, 2x Vacula, Soukeník, A.Hladiš, Karlík
23. 26.5. 17,00 Tj Nivnice 1:2 PK Strání Soukeník
24. 2.6. 17,00 Boršice 2:1 PK Tj Nivnice M.Hladiš
25. 9.6. 14,30 Tlumačov 2:4 Tj Nivnice 2x Vacula, Soukeník, Dubský
26. 16.6. 17,00 Tj Nivnice 2:4 Prakšice Hrabalík, Karlík
 
1. FC Strání 22 2 2 0 116:24 72
KONEČNÁ TABULKA DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 17 1 0 8 81:43 53
3. Tj Sokol Kněžpole 17 1 0 8 71:49 53
4. Jiskra Staré Město 15 2 1 8 76:44 50
5. Tj Nivnice / ČSK Uherský Brod 15 0 4 7 84:51 49
6. SK Boršice 12 3 3 8 60:45 45
7. FC Koryčany 11 3 1 11 44:53 37
8. Tj Sokol Újezdec / Těšov 12 0 0 14 80:74 36
9. SK Tlumačov 10 1 3 12 51:54 35
10. FC Morkovice 8 4 1 13 33:69 33
11. FK Dolní Němčí 7 1 1 17 36:76 24
12. Tj Šumice 6 2 1 17 44:79 23
13. Slavoj Jarošov 6 1 1 18 36:88 21
14. FC Kvasice 3 0 3 19 25:88 12








































 
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one