TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

KONEČNÁ TABULKA - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 19 0 3 4 120:47 60
3.  Tj Sokol Újezdec / Těšov 17 1 2 6 99:59 55
4. FC Morkovice 13 2 3 8 73:51 46
5. Tj Nivnice / ČSK UB 13 2 2 9 89:83 45
6. FC Koryčany 14 1 0 11 85:69 44
7. Tj FS Napajedla 11 5 0 10 88:60 43
8. FK Dolní Němčí 13 0 3 10 67:61 42
9. SK Tlumačov 11 2 1 12 76:54 38
10. Tj Slavoj Jarošov 9 1 3 13 62:98 32
11. SK Boršice 8 1 2 15 59:78 28
12. Tj Sokol Kněžpole 6 4 0 16 41:70 26
13. FC Ajax Bezměrov 1 2 0 23 54:195 7
14. Tj Šumice 1 1 2 22 37:171 7


přehled utkání dorost kr. soutěž sk. B 2018/19
 
kolo den čas domácí   hosté góly
2. 11.8. 17,00 Jarošov 8:4 Tj Nivnice 3x Dubský, V.Soukeník
3. 18.8. 13,00 Tj Nivnice 1:0 Boršice Moravanský
4. 26.8. 14,00 Koryčany 5:4 Tj Nivnice Krajčovič, V.Soukeník, Kadlček, Bartončík
5. 1.9. 13,00 Tj Nivnice 3:2 PK Morkovice Bartončík, Karlík
6. 9.9. 13,00 D. Němčí 3:1 Tj Nivnice Kadlček
7. 15.9. 13,00 Tj Nivnice 8:1 Šumice 3x Moravanský, 2x Krajčovič, Vítek, V.Soukeník, Dubský
8. 23.9. 12,30 St. Město 5:2 Tj Nivnice Vítek, V.Soukeník
9. 29.9. 13,00 Tj Nivnice 8:3 Bezměrov 2x Vítek, 2x Kadlček, 2x Straňák, Lukáš, Bartončík
10. 6.10. 15,00 Prakšice 8:2 Tj Nivnice Bartončík, Kadlček
11. 13.10. 12,30 Tj Nivnice 2:5 Újezdec Dubský, D.Valenta
12. 20.10. 13,00 Tj Nivnice 4:1 Kněžpole Dubský, Bartončík, Karlík, Kouřil
13. 28.10. 11,30 Tlumačov 2:4 Tj Nivnice 2x V.Soukeník, D.Valenta, Dubský
1. 3.11. 13,00 Tj Nivnice 2:3 PK Napajedla Karlík, Korabík
             
15. 23.3. 12,00 Tj Nivnice 2:1 Jarošov Valenta, Dubský
16. 30.3. 14,00 Boršice 1:2 Tj Nivnice Valenta, Kadlček
17. 6.4. 12,30 Tj Nivnice 1:4 Koryčany Dubský
18. 13.4. 10,00 Morkovice 4:2 Tj Nivnice Krajčovič, Kadlček
19. 20.4. 13,00 Tj Nivnice 1:0 PK D.Němčí  
20. 27.4. 13,00 Šumice 4:5 Tj Nivnice 4x Kadlček, Bartončík
21. 4.5. 13,30 Tj Nivnice 1:10 St.Město V.Soukeník
22. 11.5. 13,30 Bezměrov 3:9 Tj Nivnice 2x Kadlček, 2x Bartončík, 2x Sláma, Vítek, Karlík, Straňák
23. 6.6. 17,30 Tj Nivnice 4:1 Prakšice 2x Kadlček, Dubský, Křivá
24. 25.5. 14,00 Újezdec 4:5 Tj Nivnice Kadlček, Plášek, Dubský, Karlík, Valenta
25. 1.6. 16,00 Kněžpole 0:6 Tj Nivnice 3x Kadlček, Sláma, Bartončík, Vítek
26. 8.6. 14,00 Tj Nivnice 3:1 Tlumačov Moravanský, Kadlček, Karlík
14. 15.6. 14,30 Napajedla 6:5 PK Tj Nivnice 3x Dubský, Szitai, Kostiha
logo.JPG






 


MITES s.r.o.



 







 
 



   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one