TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

KLUB KANONÝRŮ TJN

KLUB KANONÝRŮ  TJN 21/22                             
                           
pořadí jméno kategorie počet gólů
1. Robin Kolaja žáci 47
2. Marián Pitner přípravka 46
3. Dominik Máčala přípravka 43
 4. Štěpán Ryška přípravka 39
5. Vojtěch Straňák dorost, muži 26
6. Dominik Zetka žáci, dorost 22
7. Sebastian Vrága přípravka 18
8. Radim Straňák muži 17
9. Tomáš Sláma dorost 15
10. - 12. Robin Kment přípravka 13
  Richard Kovařík dorost 13
  Michal Hladiš dorost, žáci 13
13. - 15. Patrik Úředníček přípravka 11
  Jakub Šlapal žáci 11
  Denis Rokyta přípravka 11
16. - 17. Filip Šlapal žáci, přípravka 10
  Matěj Dubský dorost 10
18. Adam Navrátil žáci 9
19. Filip Rokyta přípravka 7
20. - 22. Ondřej Kolaja muži 6
  Radim Zálešák dorost 6
  Ondřej Kozelek dorost 6
23. - 25. Viktor Májek přípravka 5
  Martin Krajčovič dorost 5
  Stanislav Josefík muži 5
26. - 28. Tomáš Řezníček žáci 4
27. - 28. Tomáš Křivák dorost 4
  Kryštof Dubský muži 4
29. - 39. Tomáš Kelíšek muži 3
  Josef Charvát žáci 3
  Michael Bulejko dorost 3
  Vlastimil Velecký muži 3
  Adam Michalec dorost 3
  Filip Šobáň žáci 3
  Karel Jahoda dorost 3
  Jiří Charvát žáci 3
  Jakub Zemek přípravka 3
  Ondřej Mikulčík přípravka 3
  Tomáš Rybnikář přípravka 3
40. - 44. Roman Soukeník dorost 2
  Nikolas Jordán přípravka 2
  David Bumbalík muži 2
  Petr Stojaspal muži 2
  David Brablenec dorost 2
45. - 53. Jakub Vítek muži 1
  Petr Těthal muži 1
  Matěj Ryška žáci 1
  Šimon Klon dorost 1
  Michal Křeháček dorost 1
  Patrik Valenta muži 1
  Štěpán Bajko přípravka 1
  Filip Hladiš muži 1
  Gazdík Jan dorost 1
  Lukáš Pavluš muži 1
  vlastní dorost, muži 2
       

 
1
logo.JPG










AUTO AWS
           ___


 


MITES s.r.o.

autovrakoviště
Goleš



K - INSTALACE

 




 
 

   
RI - STAVBY.CZ



 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one