TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

PŘEHLED UTKÁNÍ - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2018/19

 
kolo  den čas domácí   hosté góly
3. 18.9. 17,00 Tj Nivnice 16:3 Buchlovice 5x Lukeš, 5x F.Šlapal, 3x Ryška, 2x Jo.Charvát, Zálešák
4. 14.9. 16,30 Kunovice 5:12 Tj Nivnice 7x F.Šlapal, 3x Lukeš, Jo.Charvát, Ryška
5. 1.9. 11,00 Tj Nivnice 11:3 Hluk 5x Lukeš, 4x F.Šlapal, 2x Jo.Charvát
6. 7.9. 17,00 Hradčovice 0:10 Tj Nivnice 6x F.Šlapal, 3x Jo.Charvát, Ryška
7. 15.9. 11,00 Tj Nivnice 11:4 Mařatice 4x Jo.Charvát, 3x Ryška, 3x F.Šlapal, Lukeš
8. 23.9. 10,00 Ostr. Lhota 1:25 Tj Nivnice 8x Ryška, 6x Lukeš, 6x F.Šlapal, 5x Jo.Charvát
9. 25.9. 17,00 Tj Nivnice 22:1 Slovácko - dívky 7x Lukeš, 6x Jo.Charvát, 4x Ryška, 3x F.Šlapal, 2x Zálešák
10. 11.10. 17,00 Tj Nivnice 22:5 Strání 10x F.Šlapal, 9x Lukeš, 3x Jo.Charvát
11. 13.10. 12,00 D. Němčí 8:14 Tj Nivnice 6x Lukeš, 5x F.Šlapal, 3x Jo.Charvát
1. 20.10. 11,00 Tj Nivnice 21:4 Uh. Ostroh 12x F.Šlapal, 4x Šobáň, 3x Jo.Charvát, Lukeš, Bršlicová
             
2. 21.3. 17,00 St. Město 2:3 Tj Nivnice 2x Jo.Charvát, F.Šlapal
15. 8.4. 17,30 Tj Nivnice 17:6 Kunovice 6x Lukeš, 5x F.Šlapal, 3x Jo.Charvát, 2x Ryška, Zálešák
16. 16.4. 17,00 Hluk 4:19 Tj Nivnice 11x Lukeš, 6x Ryška, Zálešák, Jo.Charvát hráno v Nivnici
17. 20.4. 10,00 Tj Nivnice 19:3 Hradčovice 8x F.Šlapal, 5x Lukeš, 3x Jo.Charvát, 2x Zálešák, Ryška
18. 27.4. 11,00 Mařatice 2:9 Tj Nivnice 3x F.Šlapal, 2x Lukeš, 2x Ryška, Zálešák, Jo.Charvát
19. 6.5. 17,00 Tj Nivnice 24:4 Ostr. Lhota 8x Lukeš, 7x F.Šlapal, 4x Ryška, 2x Jo.Charvát, 2x Zálešák, Šmíd
20. 13.5. 16,30 Slovácko dívky 2:19 Tj Nivnice 6x F.Šlapal, 3x Bršlicová, 3x Ryška, 2x Šmíd, 2x Zálešák, 2x Jo.Charvát, Boďa
21. 12.6. 16,30 Strání 0:17 Tj Nivnice 6x Lukeš, 5x F.Šlapal, 3x Šmíd, 2x Jo.Charvát, Ryška
22. 4.6. 16,30 Tj Nivnice 11:1 D.Němčí 3x Lukeš, 3x F.Šlapal, 2x Ryška, 2x Jo.Charvát, Šmíd
12. 3.6. 18,00 Uh.Ostroh 1:10 Tj Nivnice 5x Lukeš, 2x F.Šlapal, 2x Ryška, Zálešák
13. 13.6. 17,30 Tj Nivnice 14:6 St. Město 5x F.Šlapal, 3x Ryška, 3x Lukeš, Jo.Charvát, Boďa, Bršlicová
14. 15.6. 10,00 Buchlovice 1:15 Tj Nivnice 5x F.Šlapal, 4x Jo.Charvát, 4x Lukeš, 2x Ryška
logo.JPG






 


MITES s.r.o.



 







 
 



   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one