TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

sezona 2017 / 2018

PŘEHLED UTKÁNÍ 1.mužstva 1.A třídy skupiny B ročník 2017 / 2018
kolo termín čas domácí výsledek hosté góly
1. 6.8. 17,00 Tj Nivnice 2:1 PK Nedachlebice V.Velecký
2. 12.8. 17,00 Skaštice 2:0 Tj Nivnice  
3. 20.8. 16,30 Tj Nivnice 2:0 D.Němčí V.Velecký, Máčalík
4. 26.8. 16,30 Ořechov 6:4 Tj Nivnice 4x V.Velecký
5. 3.9. 16,00 Tj Nivnice 1:3 Koryčany V.Velecký
6. 9.9. 16,00 Osvětimany 5:1 Tj Nivnice Máčalík
7. 17.9. 15,30 Tj Nivnice 2:5 Bojkovice Máčalík, Májek
8. 23.9. 15,30 Jaroslavice 2:1 PK Tj Nivnice Kryl
9. 1.10. 15,00 Tj Nivnice 1:3 Napajedla Máčalík
10. 8.10. 15,00 Buchlovice 2:0 Tj Nivnice  
11. 15.10 15,00 Tj Nivnice 1:2 Žalkovice Máčalík
12. 22.10. 14,30 Tj Nivnice 2:0 Fryšták vlastní, Josefík
13. 29.10. 10,30 Otrokovice B 1:2 PK Tj Nivnice Ryšávka
             
14. 25.3. 15,00 Nedachlebice 7:1 Tj Nivnice Máčalík
15. 1.4. 15,30 Tj Nivnice 1:3 Skaštice J.Velecký
16. 7.4. 15,30 D.Němčí 6:3 Tj Nivnice Máčalík, V.Velecký, J.Velecký
17. 15.4. 16,00 Tj Nivnice 1:2 Ořechov Ryšávka
18. 22.4. 16,00 Koryčany 3:2 Tj Nivnice J.Velecký, Sagula
19. 29.4. 16,30 Tj Nivnice 0:6 Osvětimany  
20. 5.5. 16,30 Bojkovice 9:1 Tj Nivnice V.Velecký
21, 13.5. 16,30 Tj Nivnice 4:0 Jaroslavice J.Velecký, V.Velecký, Těthal, Sagula
22. 20.5. 16,30 Napajedla 3:1 Tj Nivnice Těthal
23. 27.5. 17,00 Tj Nivnice 4:0 Buchlovice 2x J.Velecký, V.Velecký, Josefík
24. 3.6. 17,00 Žalkovice 4:2 Tj Nivnice 2x J.Velecký
25. 10.6. 17,00 Fryšták 2:4 Tj Nivnice 2x J.Velecký, Máčalík, Těthal
26. 17.6. 17,00 Tj Nivnice 1:2 PK Otrokovice B Těthal
 

KONEČNÁ TABULKA 1.A třídy skupiny B ročník 2017 / 2018
1. Tj Skaštice 19 3 0 4 71:19 63
2. Tj Osvětimany 18 2 3 3 85:29 61
3. Tj Sokol Žalkovice 16 1 2 7 62:35 52
4. Tj FS Napajedla 13 4 2 7 38:24 49
5. FC Koryčany 12 1 4 9 44:38 42
6. FK Dolní Němčí 10 4 4 8 46:46 42
7. Tj Nedachlebice 11 1 3 11 52:60 38
8. FC Viktoria Otrokovice B 10 2 3 11 49:46 37
9. SK SV Bojkovice 10 2 2 12 56:51 36
10. Tj Sokol Ořechov 11 0 3 12 46:67 36
11. Tj Buchlovice 7 3 1 15 29:58 28
12. Tj Nivnice 5 2 2 17 42:77 21
13. SK Jaroslavice 4 3 3 16 34:74 21
14. FC Fryšták 3 5 1 17 27:57 20
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one