TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

sezona 2018 / 2019

PŘEHLED UTKÁNÍ
1.mužstvo - 1.A třída sk. B - 2018/19

 
kolo den čas domácí   hosté góly
2. 12.8. 10,15 Kunovice 2:0 Tj Nivnice  
3. 19.8. 17,00 Tj Nivnice 3:2 Buchlovice 2x R.Straňák, V.Velecký
4. 26.8. 16,30 Koryčany 1:2 Tj Nivnice 2x J.Velecký
5. 2.9. 16,30 Tj Nivnice 0:1 Kvasice  
6. 9.9. 15,30 Dolní Němčí 1:0 Tj Nivnice  
7. 16.9. 16,00 Tj Nivnice 5:4 PK Otrokovice B 2x J.Velecký, Kostelník, R.Straňák
8. 22.9. 15,30 Osvětimany 5:1 Tj Nivnice Těthal
9. 30.9. 15,30 Tj Nivnice 4:1 Žalkovice 2x J.Velecký, Bumbalík, V.Velecký
10. 6.10. 15,00 Bojkovice 3:2 Tj Nivnice J.Velecký, Máčalík
11. 13.10. 15,00 Tj Nivnice 3:1 Újezdec 2x Těthal, J.Velecký
12. 21.10. 15,00 Tj Nivnice 5:0 Nedachlebice 3x J.Velecký, V.Velecký, Kostelník
13. 27.10 14,30 Ořechov 1:2 Tj Nivnice V.Velecký, Bumbalík
1. 4.11. 14,30 Tj Nivnice 1:0 Napajedla J.Velecký
             
15. 24.3. 15,00 Tj Nivnice 2:3 Kunovice Máčalík, Straňák
16. 31.3. 15,00 Buchlovice 3:2 PK Tj Nivnice Borýsek, V.Velecký
17. 7.4. 15,30 Tj Nivnice 0:2 Koryčany  
18. 13.4. 15,30 Kvasice 4:2 Tj Nivnice Straňák, V.Velecký
19. 21.4. 16,00 Tj Nivnice 0:3 D.Němčí  
20. 28.4. 10,15 Otrokovice B 4:1 Tj Nivnice Straňák
21, 5.5. 16,30 Tj Nivnice 1:3 Osvětimany Straňák
22. 12.5. 16,30 Žalkovice 4:1 Tj Nivnice Straňák
23. 19.5. 17,00 Tj Nivnice 6:2 Bojkovice 4x Straňák, Josefík, M.Hladiš
24. 26.5. 17,00 Újezdec 0:3 Tj Nivnice 2x Straňák, P.Hladiš
25. 2.6. 17,00 Nedachlebice 2:3 PK Tj Nivnice Borýsek, F.Hladiš
26. 9.6. 17,00 Tj Nivnice 3:1 Ořechov 2x Straňák, Kostelník
14. 15.6. 17,00 Napajedla 4:1 Tj Nivnice V.Velecký

KONEČNÁ TABULKA - 1.A TŘÍDA SK. B sezona 2018/19
1. FC Kvasice 21 1 2 2 80:22 67
2. Tj Osvětimany 21 1 0 4 90:31 65
3. Tj Dolní Němčí 14 2 1 9 58:44 47
4. SK SV Bojkovice 13 1 2 10 60:61 43
5. Tj FS Napajedla 10 5 1 10 55:44 41
6. FC Koryčany 11 1 2 12 43:44 37
7. Tj Nedachlebice 11 0 4 11 54:54 37
8. FC Viktoria Otrokovice B 8 3 6 9 57:64 36
9. Fotbal Kunovice 8 5 1 12 46:56 35
10. Tj Nivnice 10 2 1 13 51:56 35
11. Tj Sokol Žalkovice 8 2 2 14 48:55 30
12. Tj Buchlovice 7 3 2 14 37:48 29
13. Tj Sokol Újezdec/Těšov 6 2 4 14 37:73 26
14. Tj Sokol Ořechov 5 1 1 19 29:93 18
logo.JPG






 


MITES s.r.o.



 







 
 



   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one