góly: 43. Vrba, 85. Kurtin - 10. Straňák, 76. Josefík
Gazdík - Valenta (90. Zikmund), Batík, Polách, Vrba - Mynarčík, Fajgara (79. Liška), Macalík, Horňák - Paníček (72. Kurtin), Chovanec
Nivnice: F.Hladiš - Karlík, Roubal, Velecký, Otrusiník - Stojaspal - Soukeník (57. Josefík), Hrabalík (79. Sláma), Kelíšek - Straňák - Dubský
žk: Polách, Mynarčík - Otrusiník
diváci: 97
střely na branku: 6:11
rohy: 2:7
další pohárové výsledky: Veselá - Zdounky 3:0, Tečovice - Louky 4:0, Příluky - Vlachovice 3:0, Vlčnov - Újezdec 4:5, Březnice - Dolní Němčí 2:1 PK, Lidečko - Bylnice 3:1, Lůžkovice - Zlechov 4:0, Zborovice - Kunovice 3:0, Slavkov - Mladcová 2:3 PK, Uherský Ostroh - Buchlovice 0:4, Topolná - Nedachlebice 0:1, Staré Město - Malenovice 3:0, Kostelec - Těšnovice 1:2, Choryně - Dolní Bečva 3:7

Všecko, co jsme chtěli povědět o našem kádru je v samostatném článku níže a zbytek dnes nestojí ani za řeč. Proto bude úvod krátký a zbytek popíšeme ledabyle. Jednoznačně si můžeme říct, že jsme jeli do Jaroslavic pro postup a to už jenom proto, abysme za týden přivítali Nevšovou z krajského přeboru a nemuseli narychlo někoho shánět. Takové byly naše úvahy, ale budeme je muset  přepracovat, neboť se to trochu zvrtlo. Tak či onak jsme se po několika měsících  konečně vydali na pořádný výlet a to do obce, kde jsou cesty asi tak široké jak ulička v kostele za oltářem. V každém případě to šlo šoférovi líp jak fotbalistům, protože kdyby ten přistoupil k povinnostem jako oni hrůza domyslet... Do autobusu usedlo více diváků jak hráčů, ale to jsme věděli už v pátek. Naštěstí alespoň trochu popršelo a tak přišli i V.Velecký a P.Stojaspal, živící se na ministerstvu zemědělství. Jinak jsme snad ani nesešli. Výhodou bylo, že téměř nemohlo dojít k chybnému nebo nadbytečnému střídání. A když už jsme u toho tak ty scházející připomeneme a sepíšeme, že nám nám jich chybělo sedm (A.Popelka, P.Těthal, P.Hladiš, Z.Kostelník, D.Bumbalík, F.Ryšávka, P.Valenta).
  K utkání asi takto. Prvních pětadvacet minut zápasu nic sportovní katastrofě nenasvědčovalo. Měli jsme balon prakticky jenom ve své moci a k jeho půjčení domácím docházelo sporadicky a vždy jen nešťastnou náhodou. Ani s ostřelováním domácí konstrukce jsme dlouho nečekali a už ve 4.minutě se jako první trefil  J.Karlík, ale střela byla neslaná a nedochucená čili určitě ne nedělní. V 10.minutě jsme pohnuli skórem a vypadalo vše idilicky a asi nikoho nenapadlo, že v Jaroslavicích dokážeme nevyhrát. R.Straňák vypíchl domácím míč a samostatný výpad zakončil pod padajícím brankářem Gazdíkem - 0:1. I další minuty ubíhaly celkem v poklidu. V 17.minutě se prosmýkl V.Soukeník ze své pravé strany doprostřed a po nahrávce K.Dubskému a následné střele vykopával domácí Horňák balon z brankové čáry. Na akci domácích si přítomní počkali do pětadvacáté minuty. Dlouhý balon Mynarčíka se ocitnul až za naší obranou a co je horší tak za ní byl i zakončující Batík. Včasným vyběhnutím mu radost zkazil F.Hladiš a my bohužel toto varování ignorovali. Částěčně i proto, že další šance byly opětovně v naší režii. Ve 30.minutě se za přetaženým rohem vydal k opačnému praporku V.Velecký a po jeho přesném centru nemyslel na budoucnost K.Dubský a míč líznul ofinou těsně mimo branku. V šestatřicáté minutě jsme kombinačně přelstili domácí jedenáctku (v ní bylo 7 hráčů nad třicet let) znovu a po přihrávkách V.Soukeníka a P.Stojaspala trefil chuchvalec těl na brankové čáře T.Kelíšek. Zatím to nikdo neříkal nahlas, ale ve vzduchu už viselo "nedáš-dostaneš". Naši kluci totiž začali usilovně pracovat na vlastním sebezničení a vcelku se jim to dařilo. Tři sta nahrávek mezi obránci vedlo, leda k překonání španělského rekordu, ale určitě ne k ohrožení svatyně soupeře. Ohrožovat se logicky začala ta naše. V 39.minutě ještě pokus Fajgary golmana F.Hladiše nevystrašil, ale ve 42.minutě už nám zatrnulo. Naši obránci se mazlili s míčem jak s miminem v postýlce a když o něj J.Roubal přišel tak byl moc rád, že F.Hladiš nespal a domácího Vrbu vychytal. Za minutu už nám nepomohlo lautr nic. Zoufalý nákop z dálky prošel mezi našimi obránci a za jejich zády už číhal Vrba, jenž se z blízka nemohl mýlit - 1:1. Nervozní Nivničané pokoušeli osud i ve 44.minutě, když byl J.Roubalem faulován Chovanec a kopala se standardka z nějakých dvaceti metrů. Pozorný F.Hladiš ji Batíkovi vyrazil na roh a mohlo se na pohovor do kabin. Z ní nic vynášet nemůžeme, přestože víme všechno. V každém případě jsme toho moc nesplnili. Držení míče bylo stále na naší straně, ale po několika ztrátách jsme museli hodně rychle zpátky a to pohody nepřidalo. Zisky domácích či našich už k tolika šancím nevedly, protože s finální přihrávkou se potýkaly oba týmy. U našich to po štrikovačce na pravém křídle předvedl V.Soukeník, kterému nevyšla nahrávka na zadní tyč a s odraženým míčem si P.Stojaspal nevěděl rady. Potom se kromě zvýšené nervozity po několika zákrocích nebylo čím zabývat a tu ani tam se nic nedělo a to trvalo zhruba do 65.minuty. V té jsme zase zakládali útok tím způsobem, že z toho byla nahrávka doprostřed hřiště na volného Páníčka v dresu soupeře, ale ten naštěstí reprezentačního útočníka  nenapodobil a prázdnou branku ze čtyřiceti metrů přestřelil. Na naše fígle jsme čekali marně a čas se k nim rychle krátil. Jeden chtěl předvést R.Straňák, ale tomu celkem povedenou letku vyškrábl zpod břevna Gazdík. V 76.minutě jsme mylně nabyli dojmu, že postoupíme. Ze středu hřiště dostal povedený míč od R.Straňáka do křídla T.Kelíšek a včíl už finálka vyšla. Na zadní tyčce uzavíral prostor S.Josefík a poslal míč na místo určení - 1:2. Zdálo se, že v naší hře nastalo jakési uklidnění, ale to trvalo plus mínus tři minuty a profesorský výkon byl zpět. V okolí soupeřova vápna jsme si nedovedli vyhovět, ač se to nesčetněkrát doslova nabízelo a místo toho docházelo ke zbytečným loupežím, které vedly toliko ke zmatkům při návratu zpět. Jeden takový nastal asi pět minut před koncem. Na pravé straně jsme poněkolikáté akci překombinovali a následný protiútok domácí zužitkovali ve vyrovnání. Z levé strany poslal Macalík kopací míč do vápna, kam se nahrnulo  několik domácích chrtů, z nichž byl tím nejhladovějším Kurtin a neobsazený měl čas na srovnání - 2:2. Při vší úctě k soupeři to byl husarský kousek a jediný tým z A třídy, který by dnes v Jaroslavicích nevyhrál byl ten náš. A to mohlo být i veseleji.. Třeba kdyby domácí Polách s Batíkem lépe zužitkovali standardku (ty vo.. ta byla přííísná) v 87.minutě kopanou z dvaceti metrů. V 88.minutě jsme ještě živili naději na postup, když domácí Mynarčík jenom vyprášil rukavice F.Hladiše, ale pak došlo na penalty a bylo zle. Ty nám nejdou dlouhodobě a jejich zrušení v mistrácích jsme přivítali s úlevou. Dnes se znovu potvrdilo, že nám chybět nebudou. Teď nezbývá nic jiného než na další víkend sehnat soupeře (už ho známe).