TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

pohár KFS ročník 2019/2020

neděle 4.srpna 2019 17,30 - 2.kolo poháru KFS
TJ NIVNICE - TJ NEDACHLEBICE 1:1 (1:0) PK 1:3

góly:
38. Máčalík - 72. Sedlář
penalty: Máčalík
X, Bumbalík X, Straňák O, Kostelník X - Pisklák X, Sedlář X, Klvaňa O, Hájek O, Lapčík O
sestavy:
Nivnice:
F.Hladiš (46. Popelka) - P.Hladiš, Velecký, Roubal, Holboj - Kostelník - Škrabal (57. M.Hladiš), Bumbalík, Straňák, Máčalík - Těthal (72. Vítek)
Nedachlebice: Hájek - Škrášek, Králík, Ryška, Pisklák - Kafka, Klvaňa, Kadlčák, Hubál - Sedlář, Kováč (46. Lapčík)
rozhodčí: Pospíšil - Korch, Večeřa
žk: P. Hladiš, Bumbalík - Kadlčák, Pisklák, Sedlář
diváci: 150
další utkání: St.Město - Kvasice 1:6, Slavkov - Boršice 1:4, Slušovice - Poličná 8:0, Uh.Ostroh - D. Němčí 3:4, Těšnovice - Morkovice 1:4, Kostelec - Štítná 0:2, Fryšták - Podlesí 5:1, Nedakonice - Baťov 0:7, Březnice - Luhačovice 0:5, Halenkov - Nevšová 1:5, Buchlovice - Kunovice 1:2, Lidečko - Provodov 1:7, Nedašov - V. Klobouky 1:0, Vlachovice - Kateřinice 2:4, Louky - Bystřice p. H. 3:2

   Hosté se v Nivnici představili pod vedením nového trenéra Bednaříka a v jejich sestavě jsme našli i dva nové fotbalisty. Prvním byl navrátilec z ciziny Sedlář a druhým Králík z céčka Slovácka, čili z Derfle. Do naší sestavy se z nových či staronových hráčů vlezl J.Máčalík, M.Škrabal a v průběhu hry i brankář A.Popelka a J.Vítek. T.Kelíškovi se to "díky" zranění povést nemohlo. Zpočátku byli hosté aktivnější, protože náš motor vydával všelijaké podezřelé zvuky, ale ty jsme záhy doladili a postupem času jsme se probrali. Překonat obranu hostí se však dlouho zdálo nemožné, až se to povedlo v závěru poločasu po individuální akci R.Straňáka a koncovce J.Máčalíka. Protože ostatní šance zůstaly nevyužity museli jsme se smířit i s jednobrankovým vedením. Nedachlebičtí zahrozili v polovině první kapitoly Škráškem, ale ten vysoko přestřelil. Ve druhém poločase jsme byli přesnější a míč jsme laskali častěji než naši hosté, ale to nebylo vůbec nic platné. Ti vyčkávali na naši chybu a  dočkali se. Naši se v obranné fázi nedohodli kdo odvrátí jednoduchý míč a Sedlář v červeném dresu hostí tyto zmatky potrestal. Nivnická aktivita pravidelně troskotala na vápně hostí a kdyby Kafku chvilku před koncem skvěle nevychytal A.Popelka tak jsme se nedočkali ani penalt. A věru nic by se nestalo. Dvě šly nad branku a jednu nám chytil Hájek. Nedachlebice po dvou nezdarech další tři proměnily a to k postupu bohatě stačilo.

branky:

38. min. - průnik R.Straňáka po levé straně přes Škráška skončil přihrávkou pod sebe a J.Máčalík se z malého vápna nemýlil a umístil míč pod břevno - 1:0
72. min. - před vyběhnuvším brankářem A.Popelkou změnil směr míče V.Velecký a hostující Sedlář z dálky opuštěnou branku trefil, načemž dobíhající obránci nic nezměnili - 1:1.

10.08.2020 11:13:10
overcome
logo.JPG 
Lignodom s.r. o.
AUTO AWS
           ___


 


MITES s.r.o.

autovrakoviště
GolešK - INSTALACE

 
 
 

   
RI - STAVBY.CZ 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one