TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

PŘEHLED UTKÁNÍ
kolo  termín čas domácí výsledek hosté góly
3. 13.9. 18,00 Tj Nivnice 8:2 Hluk 3x Kovařík, 2x M.Hladiš, J.Šlapal, Šobáň, Doležálek
4. 28.8. 18,00 Uh.Ostroh 2:9 Tj Nivnice 5x Kovařík, 2x J.Šlapal, M.Hladiš, Kolaja
5. 2.9. 13,30 Tj Nivnice 7:6 Ostr. Lhota 2x Kovařík, 2x Šobáň, Kolaja, J.Šlapal, M.Hladiš
1. 6.9. 18,00 Tj Nivnice 7:6 Kunovice 3x Kovařík, 2x M. Hladiš, Kolaja, J.Šlapal
6. 11.9. 18,30 Orel Uh.Brod 1:17 Tj Nivnice 5x Kovařík, 3x Kolaja, 3x Šobáň, 2x Doležálek, 2x M.Hladiš, Ji.Charvát, J.Šlapal
7. 16.9. 13,00 Tj Nivnice 20:2 Slovácko dívky 6x Kovařík, 5x J.Šlapal, 4x Šobáň, 2x M.Hladiš, Kolaja, Doležálek, Ji.Charvát
8. 12.10 17,00 St.Město 6:4 Tj Nivnice 4x Kovařík
pou
pp
2. 27.9. 17,30 O.Nová Ves 7:8 Tj Nivnice 3x Kovařík, 2x Ji.Charvát, Šobáň, M.Hladiš, vlastní
9. 30.9. 12,30 Tj Nivnice 11:3 Hradčovice 5x Kovařik, 3x J.Šlapal, 2x Ji.Charvát, Kolaja
10. 7.10. 15,00 Dolní Němčí 4:10 Tj Nivnice 6x J.Šlapal, 2x M.Hladiš, Kovařík, Kolaja
11. 19.10. 17,00 Tj Nivnice 12:1 Buchlovice 6x Kovařík, 3x J.Šlapal, 2x Kolaja, M.Hladiš
12. 21.10. 11,00 Strání 3:4 Tj Nivnice 3x Kovařík, M.Hladiš
13. 25.10. 17,30 Tj Nivnice 7:14 Slovácko kluci 2x Ji.Charvát, Kovařík, Kolaja, M.Hladiš, J.Šlapal, Šobáň
             
16. 8.4. 10,15 Hluk 9:8 Tj Nivnice 6x Kovařík, 2x Šobáň
17. 16.4. 11,00 Tj Nivnice 21:1 Uh.Ostroh 9x Kovařík, 6x J.Šlapal, 2x Kolaja, 2x Navrátil, M.Hladiš, Řezníček
18. 22.4. 9,30 Ostr.Lhota 5:7 Tj Nivnice 2x Kovařík, 2x J.Šlapal, 2x M.Hladiš, Šobáň
19. 28.4. 14,00 Tj Nivnice 17:3 Orel Uh.Brod 6x Kovařík, 4x Kolaja, 3x Šobáň, 3x J.Šlapal, M.Hladiš
14. 2.5. ST 17,00 Kunovice 8:7 Tj Nivnice 4x Kovařík, 3x J.Šlapal
20. 16.5. 17,00 dívky Slovácko 5:11 Tj Nivnice 4x Kolaja, 3x J.Šlapal, Plessner, Kovařík, Šobáň, Janča
15. 8.5. 9,30 Tj Nivnice 5:4 Ostr. N. Ves 2x Šobáň, M.Hladiš, J.Šlapal, Kovařík
21. 12.5. 13,00 Tj Nivnice 6:6 Staré Město 5x Kovařík, J.Šlapal
22. 19.5. 13,00 Hradčovice 5:14 Tj Nivnice 7x Kovařík, 3x M.Hladiš, 2x Kolaja, J.Šlapal, Šobáň
23. 25.5. 18,30 Tj Nivnice 12:2 Dolní Němčí 6x Kovařík, 4x J.Šlapal, 2x M.Hladiš
24. 5.6. 17,00 Buchlovice 2:11 Tj Nivnice 3x J.Šlapal, 3x Šobáň, 2x M.Hladiš, Řezníček, Kovařík, Janča
25. 9.6. 10.00 Tj Nivnice 11:2 Strání 6x J.Šlapal, 3x Kovařík, 2x M.Hladiš
26. 16.6. 14,00 kluci Slovácko 11:18 Tj Nivnice 10x Kovařík, 3x Šobáň, 3x Kolaja, 2x M.Hladiš
 
KONEČNÁ TABULKA STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město 20 1 0 257:98 61
2. Tj Nivnice 18 1 3 216:88 55
3. Tj Hradčovice 18 0 4 206:119 54
4. Tj Spartak Hluk 14 0 8 201:129 42
5. Fotbal Kunovice 13 2 7 193:121 41
6. FK Ostrožská Nová Ves 12 1 9 155:109 37
7. FC Strání 9 3 10 134:146 30
8. FK Uherský Ostroh 6 2 13 88:176 20
9. Tj Buchlovice 5 1 16 99:186 16
10. Orel Uherský Brod 4 1 17 99:241 13
11. FK Ostrožská Lhota 3 0 19 97:213 9
12. FK Dolní Němčí 3 0 19 66:185 9
13. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one