TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2017/2018

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. Tj Skaštice 19 3 0 4 71:19 63
2. Tj Osvětimany 18 2 3 3 85:29 61
3. Tj Sokol Žalkovice 16 1 2 7 62:35 52
4. Tj FS Napajedla 13 4 2 7 38:24 49
5. FC Koryčany 12 1 4 9 44:38 42
6. FK Dolní Němčí 10 4 4 8 46:46 42
7. Tj Nedachlebice 11 1 3 11 52:60 38
8. FC Viktoria Otrokovice B 10 2 3 11 49:46 37
9. SK SV Bojkovice 10 2 2 12 56:51 36
10. Tj Sokol Ořechov 11 0 3 12 46:67 36
11. Tj Buchlovice 7 3 1 15 29:58 28
12. Tj Nivnice 5 2 2 17 42:77 21
13. SK Jaroslavice 4 3 3 16 34:74 21
14. FC Fryšták 3 5 1 17 27:57 20
 
1. FC Strání 22 2 2 0 116:24 72
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Tj Sokol Prakšice/Pašovice 17 1 0 8 81:43 53
3. Tj Sokol Kněžpole 17 1 0 8 71:49 53
4. Jiskra Staré Město 15 2 1 8 76:44 50
5. Tj Nivnice / ČSK Uherský Brod 15 0 4 7 84:51 49
6. SK Boršice 12 3 3 8 60:45 45
7. FC Koryčany 11 3 1 11 44:53 37
8. Tj Sokol Újezdec / Těšov 12 0 0 14 80:74 36
9. SK Tlumačov 10 1 3 12 51:54 35
10. FC Morkovice 8 4 1 13 33:69 33
11. FK Dolní Němčí 7 1 1 17 36:76 24
12. Tj Šumice 6 2 1 17 44:79 23
13. Slavoj Jarošov 6 1 1 18 36:88 21
14. FC Kvasice 3 0 3 19 25:88 12
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1. Tj Nivnice / ČSK Uherský Brod 16 2 2 115:26 50
2. Tj Sokol Prakšice / Pašovice 16 1 3 98:18 49
3. FC Bánov 13 1 6 86:48 40
4. FK Ostrožská Nová Ves 13 0 7 98:34 39
5. Tj Topolná 11 1 8 81:64 34
6. Tj Šumice 10 2 8 98:63 32
7. Tj Sokol Újezdec / Těšov 9 2 9 56:52 29
8. Tj Osvětimany 6 3 11 45:86 21
9. Tj Velehrad 5 0 15 65:114 15
10. Tj Mistřice 5 0 15 37:123 15
11. Tj Sokol Bílovice 0 0 20 8:159 0
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město 20 1 0 257:98 61
2. Tj Nivnice 18 1 3 216:88 55
3. Tj Hradčovice 18 0 4 206:119 54
4. Tj Spartak Hluk 14 0 8 201:129 42
5. Fotbal Kunovice 13 2 7 193:121 41
6. FK Ostrožská Nová Ves 12 1 9 155:109 37
7. FC Strání 9 3 10 134:146 30
8. FK Uherský Ostroh 6 2 13 88:176 20
9. Tj Buchlovice 5 1 16 99:186 16
10. Orel Uherský Brod 4 1 17 99:241 13
11. FK Ostrožská Lhota 3 0 19 97:213 9
12. FK Dolní Němčí 3 0 19 66:185 9
13. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Tj Spartak Hluk 20 0 2 282:89 60
2. FC Strání 20 0 2 227:75 60
3. JIskra Staré Město 15 1 6 220:121 46
4. Tj Nivnice 14 1 7 161:117 43
5. Orel Uherský Brod 13 1 8 169:131 40
6. FK Ostrožská Nová Ves 12 1 9 175:149 37
7. FK Dolní Němčí 11 1 10 118:145 34
8. Tj Buchlovice 7 1 14 103:167 22
9. Tj Hradčovice 5 2 15 92:201 17
10. Fotbal Kunovice 4 0 18 88:190 12
11. FK Uherský Ostroh 4 0 18 60:180 12
12. SK Ostrožská Lhota 3 0 19 81:211 9
13. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
14. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 0:0 0
 
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one