TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2018/2019

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. FK Dolní Němčí 1 1 0 0 5.0 3
2. Tj Sokol Ořechov 1 1 0 0 3:1 3
3. Fotbal Kunovice 1 1 0 0 2:0 3
4. Tj FS Napajedla 1 1 0 0 2:1 3
5. TJ Buchlovice 1 1 0 0 2:1 3
6. Kvasice 1 1 0 0 1:0 3
7. Žalkovice 1 1 0 0 1:1 2
8. Koryčany 1 0 0 1 1:1 1
9. SK SV Bojkovice 1 0 0 1 1:2 0
10. Nedachlebice 1 0 0 1 1:2 0
11. Osvěrtimany 1 0 0 1 0:1 0
12. TJ Sokol Újezdec/Těšov 1 0 0 1 1:3 0
13. TJ Nivnice 1 0 0 1 0:2 0
14. V.Otrokovice B 1 0 0 1 0:5 0
 
1. Tj FS Napajedla            
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Tj Sokol Prakšice/Pašovice            
3. Tj Sokol Kněžpole            
4. Jiskra Staré Město            
5. Tj Nivnice / ČSK Uherský Brod            
6. SK Boršice            
7. FC Koryčany            
8. Tj Sokol Újezdec / Těšov            
9. SK Tlumačov            
10. FC Morkovice            
11. FK Dolní Němčí            
12. Tj Šumice            
13. Slavoj Jarošov            
14. Bezměrov 00 0 0 00 00:00 00
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1. Tj Nivnice / ČSK Uherský Brod          
2. Tj Sokol Prakšice / Pašovice          
3. FC Bánov          
4. FK Ostrožská Nová Ves          
5. Tj Topolná          
6. Tj Šumice          
7. Tj Sokol Újezdec / Těšov          
8. Tj Osvětimany          
9. Tj Velehrad          
10. Tj Mistřice          
11. Tj Sokol Bílovice 0 0 00 00:00 0
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město          
2. Tj Nivnice          
3. Tj Hradčovice          
4. Tj Spartak Hluk          
5. Fotbal Kunovice          
6. FK Ostrožská Nová Ves          
7. FC Strání          
8. FK Uherský Ostroh          
9. Tj Buchlovice          
10. Orel Uherský Brod          
11. FK Ostrožská Lhota          
12. FK Dolní Němčí          
13. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž          
14. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž 00 0 00 00:00 00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Tj Spartak Hluk          
2. FC Strání          
3. JIskra Staré Město          
4. Tj Nivnice          
5. Orel Uherský Brod          
6. FK Ostrožská Nová Ves          
7. FK Dolní Němčí          
8. Tj Buchlovice          
9. Tj Hradčovice          
10. Fotbal Kunovice          
11. FK Uherský Ostroh          
12. SK Ostrožská Lhota          
13. 1.FCS dívky - hrají mimo soutěž          
14. 1.FCS kluci - hrají mimo soutěž 0 0 0 00:00 00
 
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one