TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2018/2019

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. FC Kvasice 11 0 1 1 46:8 34
2. Tj Osvětimany 8 1 0 4 38:20 26
3. FK Dolní Němčí 7 1 1 4 31:21 24
4. SK SV Bojkovice 7 1 1 4 30:32 24
5. Tj Nivnice 7 1 0 5 27:22 23
6. Tj FS Napajedla 5 4 0 4 22:19 23
7. Tj Nedachlebice 6 0 2 5 32:25 20
8. FC Viktoria Otrokovice B 4 1 3 5 24:32 17
9. Tj Buchlovice 5 1 0 7 19:25 16
10. Tj Sokol Ořechov 4 1 1 7 19:40 15
11. Fotbal Kunovice 3 2 1 7 27:31 14
12. FC Koryčany 4 1 1 7 18:23 14
13. Tj Sokol Žalkovice 3 2 1 7 18:24 14
14. Tj Sokol Újezdec / Těšov 2 1 1 9 19:48 9
 
1. Tj Sokol Prakšice / Pašovice 12 0 1 0 73:16 37
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
2. Jiskra Staré Město 12 0 0 1 74:15 36
3.  Tj Sokol Újezdec / Těšov 9 0 0 4 50:36 27
4. Tj FS Napajedla 7 2 0 4 48:25 25
5. FC Morkovice 7 1 2 3 35:27 25
6. FC Koryčany 7 0 0 6 44:30 21
7. SK Tlumačov 5 2 0 6 45:27 19
8. Tj Nivnice / ČSKUB 5 1 1 6 44:45 18
9. Tj Slavoj Jarošov 5 0 2 6 36:55 17
10. FK Dolní Němčí 5 0 1 7 30:41 16
11. SK Boršice 4 1 0 8 27:38 14
12. Tj Sokol Kněžpole 4 1 0 8 19:30 14
13. FC Ajax Bezměrov 1 0 0 12 26:81 3
14. Tj Šumice 0 0 1 12 15:102 1
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1. Tj Sokol Prakšice / Pašovice 9 0 0 68:6 27
2. Tj Topolná 6 1 2 39:17 19
3. Tj Nivnice / ČSKUB 6 0 3 39:19 18
4. Tj Šumice 5 1 3 41:22 16
5. Tj Osvětimany 4 1 4 25:25 13
6. FC Bánov 3 1 5 22:46 10
7. Tj Velehrad 2 3 4 24:30 9
8. FK Ostr. Nová Ves 2 1 6 9:31 7
9. SK Mařatice 2 1 6 16:47 7
10. Tj Mistřice 1 1 7 8:48 4
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město          
2. Tj Nivnice          
3. Tj Hradčovice          
4. Tj Spartak Hluk          
5. Fotbal Kunovice          
6. FC Strání          
7. FK Uherský Ostroh          
8. Tj Buchlovice          
9. SK Mařatice          
10. FK Ostrožská Lhota          
11. FK Dolní Němčí          
12. 1.FCSlovácko dívky 0 0 0 00:00 00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Tj Spartak Hluk          
2. FC Strání          
3. JIskra Staré Město          
4. Tj Nivnice          
5. SK Mařatice          
6. FK Dolní Němčí          
7. Tj Buchlovice          
8. Tj Hradčovice          
9. Fotbal Kunovice          
10. FK Uherský Ostroh          
11. SK Ostrožská Lhota          
12. 1.FC Slovácko dívky 0 0 0 00:00 00
 
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one