TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TABULKY 2019/2020

1.MUŽSTVO -  1.A TŘÍDA SK. B
1. Tj Osvětimany 0 0 0 0 00:00 0
2. FC Koryčany            
3. Tj Sokol Šumice            
4. Tj Nivnice            
5. Tj Buchlovice            
6. SK Zlechov            
7. Tj Sokol Újezdec / Těšov            
8. FC Viktoria Otrokovice B            
9. Tj Spartak Hluk            
10. FK Dolní Němčí            
11. Fotbal Kunovice            
12. FC Fryšták            
13. SK SV Bojkovice            
14. Tj Nedachlebice            
 
DOROST - KRAJSKÁ SOUTĚŽ SK.B
1. SK Tlumačov 0 0 0 0 00:00 0
2. FC Koryčany            
3. Tj SlavojJarošov            
4. Tj Nivnice / ČSKUB            
5. FC Morkovice            
6. Tj Sokol Kněžpole            
7. Tj Sokol Újezdec / Těšov            
8. Tj Sokol Prakšice / Pašovice            
9. SK Boršice            
10. Jiskra Staré Město B            
11. FK Dolní Němčí            
12. SK Březnice            
13. SK Zlechov            
14. Tj FS Napajedla            
ŽÁCI - OKRESNÍ PŘEBOR
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
9.            
10.            
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Jiskra Staré Město          
2. Tj Nivnice          
3. Tj Hradčovice          
4. Tj Spartak Hluk          
5. Fotbal Kunovice          
6. FC Strání          
7. FK Uherský Ostroh          
8. Tj Buchlovice          
9. SK Mařatice          
10. FK Ostrožská Lhota          
11. FK Dolní Němčí          
12. 1.FCSlovácko dívky          
13. 1.FC Slovácko hoši          
14. Tj Sokol Slavkov 0 0 0 00:00 0
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - OKRESNÍ PŘEBOR SK. B
1. Tj Spartak Hluk          
2. FC Strání          
3. JIskra Staré Město          
4. Tj Nivnice          
5. SK Mařatice          
6. FK Dolní Němčí          
7. Tj Buchlovice          
8. Tj Hradčovice          
9. Fotbal Kunovice          
10. FK Uherský Ostroh          
11. SK Ostrožská Lhota          
12. 1.FC Slovácko hoši          
13. Tj Sokol Slavkov          
14. 1.FC Slovácko dívky 0 0 0 00:00 00
 
logo.JPG






 


MITES s.r.o.



 







 
 



   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one