TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  NIVNICE  z.s. FOTBAL 

1.mužstvo - 1.A třída    dorost- krajská soutěž   žáci- okresní přebor   přípravky- okresní přebor

TITULNÍ STRÁNKA

VYNIKAJÍCÍ PODZIMNÍ ČÁST JE ZA NÁMI

statistiky 1.mužstva  - podzim 2018

 
nejvíce odehraných utkání
1. - 6. Michal Holboj 13
  Petr Stojaspal 13
  Petr Hladiš 13
  Radim Straňák 13
  Jiří Velecký 13
  Filip Hladiš 13
7. - 8. David Bumbalík 12
  Velecký Vlastimil 12
9. Jan Máčalík 11
10. Filip Ryšávka 10
 
nejvíce odehraných minut
1. - 3. Petr Stojaspal 1170
  Petr Hladiš 1170
  Filip Hladiš 1170
4. Jiří Velecký 1147
5. Radim Straňák 1143
6. Michal Holboj 1128
7. David Bumbalík 1080
8. Vlastimil Velecký 1048
 
střelecká tabulka
1. Jiří Velecký 12
2. Vlastimil Velecký 4
3. - 4. Radim Straňák 3
  Petr Těthal 3
5. - 6. Zdeněk Kostelník 2
  David Bumbalík 2
7. Jan Máčalík 1
 
nejmíň odehraných minut
1. Dominik Bartoš 138
2. Filip Ryšávka 182
3. Vojtěch Borýsek 240
4. Petr Těthal 391
5. Martin Hladiš 403
 
nejvíce žlutých karet
1. - 4. Michal Holboj 3
  David Bumbalík 3
  Radim Straňák 3
  Jiří Velecký 3
5. - 8. Petr Stojaspal 2
  Zdeněk Kostelník 2
  Jan Máčalík 2
  Vlastimil Velecký 2
 
červená karta
1. Vlastimil Velecký 1
 
utkání bez inkasované branky
kolo utkání výsledek
12. TjN - Nedachlebice 5:0
1. TjN - Napajedla 1:0
 
utkání bez vstřelené branky
kolo utkání výsledek
2. Kunovice - TjN 2:0
5. TjN - Kvasice 0:1
6. Dolní Němčí - TjN 1:0
 
nejmladší hráči
1. Martin Hladiš 1999/07
2. Petr Stojaspal 1999/04
3. - 4. Dominik Bartoš 1999/01
  David Bumbalík 1999/01
 
nejstarší hráči
1. Jiří Roubal 1985/01
2. Zdeněk Kostelník 1985/05
3. Stanislav Josefík 1989/04
 
nejvíce žlutých karet našich hráčů v utkání
kolo utkání počet žk - soupeře
3. TjN - Buchlovice 4 0
6. D.Němčí - TjN 4 2
8. Osvětimany - TjN 4 0
 
nejmíň žlutých karet našich hráčů v utkání
kolo utkání počet žk - soupeř
2. Kunovice - TjN 0 1
5. TjN - Kvasice 0 2
7. TjN - Otrokovice B 0 1
11. TjN - Újezdec 0 4
 
nejvíce žlutých karet v našich utkáních
kolo utkání počet poměr
4. Koryčany - TjN 6 3:3
6. D.Němčí - TjN 6 2:4
10. Bojkovice - TjN 5 4:1
13. Ořechov - TjN 5 2:3
 
nejmíň žlutých karet v našich utkáních
  kolo utkání počet poměr
1. - 2. 2. Kunovice - TjN 1 1:0
  7. TjN - Otrokovice B 1 0:1
3. 5. TjN - Kvasice 2 0:2
 
náš nejčastější výsledek
  kolo utkání výsledek
1. - 2. 4. Koryčany - TjN 1:2
  13. Ořechov - TjN 1:2
  5. TjN - Kvasice 0:1
  6. D.Němčí - TjN 1:0
 
diváci
  počet utkání průměr
celkem 2746 13 211
doma 1580 7 226
venku 1166 6 194
 
nejvíce diváků
  kolo utkání počet
doma 5. TjN - Kvasice 350
venku 2. Kunovice - TjN 315
 
penalty
  kolo utkání   výsledek
pro nás 3. TjN - Buchlovice proměněná 3:2
  7. TjN - Otrokovice B proměněná 5:4 PK
proti nám 13. Ořechov - TjN neproměněná 1:2
  13 Ořechov - TjN proměněná 1:2
 
poločasová bilance
1.poločas 7 - 2 - 4 14:13 23 b.
2.poločas 4 - 6 - 3 13:9 18

Reprezentace Česka U20 v Nivnici - 15. - 17. listopadu


žáci - podzim 2018
  výhry remízy prohry skóre body umístění
celkem 6 0 3 39:19 18 3
doma 2 0 2 12:7 6 6
venku 4 0 1 27:12 12 2

nejvíce odehraných utkání
1. - 7. Robin Kolaja 9
  Vojtěch Straňák 9
  Radim Zálešák 9
  Jan Hladiš 9
  Michal Hladiš 9
  Jakub Šlapal 9
  Jiří Charvát 9
8. - 9. Matyáš Škrabálek 8
  Adam Plesner 8
(celkem nastoupilo 22 hráčů - jediný R.Kolaja nechyběl ani minutu)

nejlepší střelci
1. Vojtěch Straňák 20
2. Tomáš Zámečník 6
3. Radim Zálešák 5
4. Tomáš Novák 4
(celkem skórovalo 7 fotbalistů)

dorost - podzim 2018
  výhry výhry PK prohry PK prohry skóre body umístění
celkem 5 1 1 6 44:45 18 8
doma 4 1 1 1 27:14 15 4
venku 1 0 0 5 17:31 3 10

nejvíce odehraných utkání
1. - 3. Viktor Soukeník 13
  Tomáš Sláma 13
  Viktor Čubík 13
4. - 5. Josef Karlík 12
  Martin Krajčovič 12
6. - 9. Lukáš Szitai 10
   Pavel Lysoněk 10
  Adam Kadlček 10
  Vojtěch Lukáš 10
( celkem nastoupilo 26 fotbalistů)

nejlepší střelci
1. Kryštof Dubský 7
2. Viktor Soukeník 6
3. - 4. Adam Kadlček 5
  Adam Bartončík 5
5. - 6. Šimon Moravanský 4
  Jakub Vítek 4
(celkem skórovalo 13 fotbalistů)

AREÁL NEZAMYKÁME - PŘIJEDE REPRE U20

Reprezentace Česka do dvaceti let stráví před utkáním se Švýcarskem konec příštího týdne v Uherském Brodě a tréninkům opět využije naše hřiště. V nominaci trenéra K.Krejčího nechybí mnoho známých mladých hráčů z prvoligové scény. Jsou to  např. Granečný a O.Šašinka (oba Baník), Král (Teplice), Chaluš (M.Boleslav), L.Holík (Zlín) , Vaníček (Bohemians) a také M.Sadílek z PSV Eidhoven.
termíny tréninků:
čtvrtek: 10,00 a 15,30
pátek: 10,30
sobota: 15,00


SROVNÁNÍ PODZIMNÍCH ČÁSTÍ 2017 A 2018
2018   2017
5 umístění 12
23 body 11
17 body doma 8
6 body venku 3
27:22 skóre 17:31
20:9 skóre doma 10:14
7:13 skóre venku 7:17
23 žluté karty 19
1 červené karty 1
17 počet nasazených hráčů 21

 
logo.JPG









 






 
MITES s.r.o.




   




 

ANKETA

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one